نتایج جستجو برای عبارت :

بازگشته ام

ره سپارم به دره ای که یاد آور روزهای گذشته ام است. مسافرم به جزیره ای که مدتهاست متروکه مانده است. اما من یک گردشگر نیستم. به جای می روم که من را از خود بیشتر و حتی بهتر می شناسد. مکانی که به من هویت بخشیده است. می روم تا بگویم: بازگشته ام. من دلتنگ هستم، پیش می روم. پیش می روم به زمانی که خرسند بوده ام. ترکش کردم چون تنها بودم. بازگشته ام با این جمله، هیچگاه خود را برای دیگری ترک نکن. من رود ها را دیده ام و از کوهستان ها گذشته ام، اما در هیچ مکانی بیش
ره سپارم به دره ای که یاد آور روزهای گذشته ام است. مسافرم به جزیره ای که مدتهاست متروکه مانده است. اما من یک گردشگر نیستم. به جای می روم که من را از خود بیشتر و حتی بهتر می شناسد. مکانی که بهم هویت بخشیده است. می روم تا بگویم: بازگشته ام. من دلتنگ هستم، پیش می روم. پیش می روم به زمانی که خرسند بوده ام. ترکش کردم چون تنها بودم. بازگشته ام با این جمله، هیچگاه خود را برای دیگری ترک نکن. من رود ها را دیده ام و از کوهستان ها گذشته ام، اما در هیچ مکانی بیشتر
inbento.
استودیو Afterburn با بازی Inbento بازگشته و در کنار تریلر روز عرضه‌ی این اثر، آن را در فروشگاه‌های دیجیتالی مختلف در دسترس گیمرها قرار داده است.
استودیو Afterburn یک تیم کوچک است که به‌ساخت بازی‌های موبایلی می‌پردازد و سال گذشته بازی Golf Peaks، یک بازی کارتی باکیفیت و جذاب را تقدیم گیمرها کرد. تیم مذکور حالا در جریان آخرین اخبار بازی موبایل، با یک اثر جدید که Inbento نام دارد، بازگشته و یک بازی معمایی جذاب را برای سیستم‌‌عامل‌های اندروید و ios منتشر ک
خدایا پنج شنبه ها را از من نگیر.خانم کاف را از من نگیر.این کتابِ هر روز تازه تر از دیروز را از من نگیر.که اگر به محال بگیری،دنیا که سهل است،خود مرا از من گرفته ای.
+اگر هر کس یا خودش یک خانم کاف بود یا یک خانم کاف داشت او هزاران سال پیش بازگشته بود.شک ندارم!
نمیدانم او را یادتان هست یا نه.یک بار درباره اش خیلی کوتاه اینجا نوشته بودم. حالا بعد از این همه سال دوباره بازگشته است.. دوباره به سراغم آمده! هنوز فراموشم نکرده..هنوز دوستم دارد.. و هنوز برای شنیدن دوستت دارم آماده ی جنگیدن است!
حس اصحاب کهف بهم دست داده
بچه های وب کلی دچار تغییر و تحول شدن!
شایان و پریا (تماما مخصوص) یه پروسه ی طولانی عاشق شدن و پروسه ی طولانی تر شکست عشقی داشتن...
پریا شخصا بهت افتخار میکنمخیلی زنیدمت گرم
به توام افتخار میکنم شایان ولی نه به اندازه پریا
ایکس و معلوم لیموی عزیز نوبت شماست دیگه وقتشه استین بالا بزنیدکام آن

معلق بین زمین و هوا مانده بود.نمی دانست الان کجا نشسته؛حتی نشسته یا نه.
دست و پا زدن هیچ‌فایده ای نداشت.مدت ها پیش این را فهمیده بود که راحت ترین راه برای تحمل تیغ های این سیم‌ این است که ساکت و بدون هیچ حرکتی سرجای خود بنشیند.ولی خب ساکت نشستن برایش کار راحتی نبود.همینطور که شما می توانید جای زخم ها را ببینید.
ولی او یک رویا دید. رویا به او گفت یک نفر باید بمیرد تا دیگری زندگی کند و حالا او بیشتر از همیشه رویا را به خود نزدیک نگاه می دارد.

پ.ن :

مهاجم سابق پرسپولیس و استقلال بعد از توافق با گل گهر اولین تمرینش را با این تیم انجام داد.

به گزارش «ورزش سه»، گادوین منشا مهاجم سابق تیم های پرسپولیس و استقلال در نیم فصل دوم با تیم گل گهر در لیگ برتر حضور پیدا می کند.
منشا بعد از حضور موفق در پیکان و پرسپولیس با وجود نمایش نسبتا خوبش در استقلال در ابتدای فصل به عجمان پیوست. او هرچند در امارات بازی های زیادی انجام نداد اما حالا با اهداف متفاوتی به ایران بازگشته است.
مأموریت منشا این است ک
دوست داشتم تو را در اتوبوسی ببینم،حواست نباشد و خوابت ببرد،من هم زل بزنم و زیر لب بگویم:چه غوغایی به پا کرده چشمانت...اگر ناگهان بیدار میشدی و مرا می دیدی،هرچقدر هم صدایم می کردی باز هم نمی شنیدم،سخت است جدایی از فکر رویاها،مگر اینکه اتوبوس سرنوشت ناگهان از حرکت بایستد،تو پیاده شوی و سرنوست من بپیچد داخل کوچه ی علی چپ،راستی گندمی،چند نفر تابحال با این قدر فاصله ناگهانی هم را در اتوبوس دیده اند؟یا چند نفر زنده از کوچه ی علی چپ بازگشته اند؟
ن
تمام دیروز رویای فرار از شهرنشینی و رهایی همراهم بود.تمام دیروز دلم می خواست چنار* بمانم، فارغ از هر هیاهو  سهراب بخوانم و عطرش را حس کنم.دیروز مهمان دوستی در روستای دور و سبزی اطراف کاشان بودم. روستایی پر از سبزینگی و بوی صمیمی که بعد از مدت ها توانست روحم را آرام کند. انگار به جایی که باید بازگشته بودم.بوی کاه گلبوی نان محلی و آتشبوی حیوانبوی سبزینگیدرخت های تنومند سبز  که هرکدام پر از راز و قصه بودند. و آدم های قشنگ و ساده پر از راز و رمز
ای
آغوش کعبه برولایت بازگشته/ازسوی حق آن موسم اعجاز گشته/حیدر رسیده شیعیان شادی نمایید/فصل عنایت درجهان آغازگشته/مولاعلی آمد قدوم اومبارک/بر عاشقانش موعد پروازگشته/الگوی خوب آفرینش ازره آمد/ایمان وارزش باولایت نازگشته/باشدولی الله و آن قرآن ناطق/اوج فضیلتهای او یک رازگشته/شدساقی کوثر به دنیا جاودانه/دربین رهپویان حق تکتازگشته/صاحب زمان خشنودمیلاد شریفش/حب ولایت شیعه رادمسازگشته/
PerCity پرسیتی ( یا همان پرشین سیتی ) به معنی شهر ایرانیست. یک بازی اندروید مزرعه داری ساخت ایران! برای ایرانی ها! اما با کیفیتی متفاوت! بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده!
ادامه مطلب
چرا در کربلا آب سر بالا میرود از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
تنها جایی از جهان که آب سربالا می رود فیلم
مجرد مرکز ‌ های از دنیا که آب سر متعلق بازگشته و برعکس حرکت می‌کند کربلا که به چه دلیل این سازه حرم مطهر حضرت امام حسین ع تخریب نمی‌شود و و پایین نمی‌آید؟. که یک حرم پی یک مشک بود یک سر ارتباط مطیع کار کاری که این حضرت سر کربلا کردند از ایشون یک داستان سر همه دین و آیینی شاید سر راستی سر زمینه مشاهده بالا ب
"تحریم شدن من به جرم دفاع از مردم دلاور ایران، برای من بزرگترین افتخار است".
ظر نزن منفعل! کدام دفاع؟ درست است که قرار نبود دعوت ترامپ برای رفتن به کاخ سفید را اجابت کنی و درست است که طرف مقابل هم قطعاً واکنش نشان می‌داد، ولی چرا واکنش او در این حد نبود که در صفحۀ شخصی تویترش چیز بنویسد؟ حاصل ۶ سال زن شدن برای آمریکایی‌های لانگ‌کاک این بود که همچنان بتوانند از همان ابزار همیشگی تحریم‌ها استفاده کنند؟ پس نیازی به فکر کردن ندارد که نرفتن به آن
سریال چرنوبیل (برای دانلود زیرنویس سریال چرنوبیل میتوانید به وبسایت سلام ساب مراجعه کنید ) با هیاهویی که به راه انداخت، تلنگری به لیست برترین آثارِ تلویزیونی تاریخ از نگاهِ کاربران IMDB زد و برای چند هفته به رتبه نخست صعود کرد. اما حالا که از آن هیاهو فاصله گرفته‌ایم، تقریبا همه چیز به حالت اولیه بازگشته است؛ دوباره دو قسمت مستند «سیاره زمین» (Planet Earth) بالای لیست را به خود اختصاص داده‌اند و در رتبه سوم نام «جوخه برادران» (Band of Brothers) دیده می‌
این چند شب به فراخور زمان و احوال در کوچه و پس‌کوچه‌های #جبری و #صلح_آباد و چهار محل از این منبر به آن منبر و از این حسینیه به آن #حسینیه روانه بودیم. بوشهرِنُ و محرِمِش! شاید اگر روزی برسد که ساکن شهرم نباشم خودم را به آب‌وآتش می‌زنم تا به دیار بازگشته و چند شبی در همین حسینیه‌ها صبحدم بگیرم.
مگر می‌شود بدون "بحرطویل" و "جنگ نامه" شب‌های عزا را گذراند؟ نوای دل‌نشین ایمان و حاج مصطفی و ناخدا (و...) یا مداح‌های گمنام در محلات کوچک‌تر و حسینیه‌
کسانی که با مجموعه سایت های متصل به کوین پات کار می کنند، حتما متوجه شدند که سایت بونوس بیت کوین مدت دو سه روزی بود که دچار اشکال بود و به سایت کوین پات وصل نمی شد. اما خبر خوب برای کاربران این است که امروز این سایت به روال قبلی خود بازگشته است و مشکل آن برطرف شده است. بنابراین دوستان می توانند مانند قبل با این سایت عالی کار کنند و بر تعداد بیت کوین های خود بیافزایند.
سایت دورهاتو به نقل از خبرگزاری ایرنا؛ با وجود رکود قابل توجه در بازار فروش خودرو در هفته های اخیر، خبرها حاکی از آن است که برخی از تقاضاها به بازار خرید خودرو بازگشته است که منجر به افزایش موردی قیمت خودرو شده است. اما هنوز نمی توان مدعی شد که قیمت خودرو ها رو به افزایش است و بازار به حالت قبل بازگشته است. افزایش قیمت برخی از خودرو ها نیز به علت کمبود عرضه آنها به بازار فروش خودرو بوده است. البته با کاهش نرخ ارز این انتظار می رود که قیمت خودر
تمام دیروز رویای فرار از شهرنشینی و رهایی همراهم بود.تمام دیروز دلم می خواست چنار* بمانم، فارغ از هر هیاهو  سهراب بخوانم و عطرش را حس کنم.دیروز مهمان دوستی در روستای دور و سبزی اطراف کاشان بودم. روستایی پر از سبزینگی و بوی صمیمی که بعد از مدت ها توانست روحم را آرام کند. انگار به جایی که باید بازگشته بودم.بوی کاه گلبوی نان محلی و آتشبوی حیوانبوی سبزینگیدرخت های تنومند سبز  که هرکدام پر از راز و قصه بودند. و آدم های قشنگ و ساده پر از راز و رمز
ای
از زمانی که وودی و باز برای اولین بار در ۲۵ سال پیش به خانواده ها شناسانده شده اند، پیکسار میراثی از فیلم های انیمیشنی را ایجاد کرده است که نه تنها بچه ها بلکه تمام خانواده را به خود مشغول کرده است. از کاوش دوستی تا بزرگ شدن و غم و اندوه گرفته تا محیط زیست و موارد دیگر، فیلمهای پیکسار همیشه یک پیام اساسی در هسته خود داشته اند. حالا با انیمیشن Onward، استودیو به یکی از محبوب ترین مضامین خود یعنی فرزندپروری بازگشته است. به طور خاص ، پدر بودن. حالا من
توجه ترجمه این مقاله در ترنسلیت انجام شده که ممکن است کمی اشکال داشته باشد.
چگونه یک گوگلر در حال افزایش آگاهی در مورد ALS استهنگامی که جوان هستید ، زندگی مملو از گروهی از توصیه‌های خوب است: "سخت کار کنید". "شجاع باش." "رویاهای خود را دنبال کنید."
و البته: "قهرمان زندگی خود باشید."
وقتی صحبت از "قهرمانان" شد ، فهمیدم که حتی اگر شما واقعاً خوش شانس باشید ، فردی که به شما در آینه نگاه می کند ، نمی تواند پنج نفر برتر شما باشد. قهرمانان آن دسته از افراد غی

تا کنون داستان های زیادی در مورد افرادی که از مرگ بازگشته اند شنیده ایم. چیزی که به آن تجربه پیش از مرگ میگویند عامل اصلی داستان ها است. این تجربیات زمانی رخ می دهند که یک فرد در زمان پیش از مرگ خود قرار می گیرد و باور دارد که زندگی پس از مرگ را تجربه می کند.
دکتر سم پرنیا مدیر بخش تحقیقات مراقبت های ویژه و احیا در دانشکده پزشکی دانشگاه نیویورک در این باره می گوید:
توضیحات علمی مشخصی برای این واکنش ها وجود دارد و احتمالا مغز در این لحظات به عنو
خلاصه داستان : احضار روح ۲ فیلمی ترسناک ، محصول سال ۲۰۱۶ آمریکا به کارگردانی جیمز وَن است. این فیلم دنباله‌ای بر فیلم ترسناک احضار روح به شمار می‌رود که در ۱۹ ژوئیه ۲۰۱۳ اکران شده بود. پاتریک ویلسون و ورا فارمیگا یکبار دیگر نقش دو متخصص مسائل ناشناخته به نام‌های اِد و لورین وارن را ایفا می‌کنند. احضار روح ۲ در تاریخ ۱۰ ژوئن ۲۰۱۶ توسط برادران وارنر اکران شد.فرانسیس اوکانر (بازیگر سریال آقای سلفریج) نقش مادری را بازی می‌کند که دخترش جن‌زده
تصمیم گرفتم جای دلنوشته های معمول به رویکرد اوایل تاسیس این وبلاگ بازگردم. از همان ابتدا هدف از شروع این وبلاگ، تولید محتوا بود. هرچند که که یادداشت های که در طول این سه سال گذشته ارسال شدند محتوای شخصی و شاید هنری داشتند، اما هدف اولیه این وبلاگ چیز دیگری بود. یادداشت های شخصی شاید دوستی را از حال من باخبر کند اما قلبا دوست دارم راجع به مسائل جدی تر که روی حال و روز ما تاثیر میگذارد بنویسم. 
بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه معماری، وقت تازه ا
چسمهایم را می بندم. سفر می کنم؛ سفری خوش و خیالی. سفر به آنجا که خبر عشق توی شهر هنوز نپیچیده است. کسی خبر دار نیست. خبرهای عظیم و شگفت آوری در راه است. همه انگار توی دلشان به آمدن خبری وعده می دهند، کسی اما نمی داند چه می شود. شهر پیچیده در غفلت و شهوت و حتی ثروت در بعضی طبقات؛ مردم غرق در غفلت ِ دوره ی فترت، عهد فطرت را از یاد برده اند. 
رفته ای به حرا و با کوله بار رسالت بازگشته ای به خانه ی خدیجه. خوشا به حال خدیجه که همجواری ات را زیست. خوشا به
همیشه نگوئید: “روز خوبی داشته باشید”به‌عنوان یک باریستا برای مشتری‌ای که روز بدی را سپری کرده چه‌کاری می‌توانید انجام دهید؟
اگر قهوه‌‌ی عالی و باکیفیت به مشتریان می‌دهید، سرویس‌دهی‌تان هم باید عالی باشد. همیشه مشتریان خوشحال و سرحال برای درخواست قهوه به کافه نمی‌آیند. ممکن است از میان آن‌ها افرادی غمگین، خسته و دل‌شکسته هم وارد کافه شوند، دیگری شاید نگران امتحان‌هایش بوده و یا شخصی ناخوش‌احوال در کافه باشد که به‌تازگی از یک عم
دانلود رایگان فیلم سریع و خشن 5 با دوبله فارسی Fast Five 2011

امتیاز از ۱۰: ۷٫۳
محصول: آمریکا
کارگردان: Justin Lin
ستارگان: Dwayne Johnson, Vin Diesel, Paul Walker
کیفیت:720p_1080p
داستان:
«برایان او کانر» (پاول واکر) و «دامنیک تورتو» (وین دیزل) دوباره در مقابل قانون قرار می گیرند. برایان و «میا تورتو» که دامنیک را از حبس فراری داده‌اند، اکنون به هر راهی می زنند تا از پلیس بگریزند. اکنون آن‌ها به «ریو د جانریو» بازگشته‌اند تا آخرین مسابقه را برای آزادی‌شان انجام دهند. بعد ا
نقد فیلم خون شد به کارگردانی مسعود کیمیایی؛
از همان روزهایی که خبر بازی سعید آقاخانی به عنوان بازیگر نقش اول در فیلم جدید مسعود کیمیایی اعلام شد، کاملا قابل انتظار بود که با اثر بی‌کیفتی مواجه شویم که مطابق معمول سال‌های اخیر، کارکردی جز به حراج گذاشتن اعتبار و حیثیت هیئت انتخاب جشنواره فیلم فجر ندارد. فیلم‌سازی که طی سال‌های اخیر با محمدرضا فروتن در «متروپل» و پرویز پرستویی در «قاتل اهلی» راه به جایی نبرده بود، بالطبع با چسباندن شمایل
شخصیت « جان رامبو » یکی از قدیمی ترین قهرمانان تاریخ سینما محسوب می شود که نزدیک به 40 سال از زمان ظهورش در سینما می گذرد. شخصیتی که نخستین بار در دهه هشتاد در فیلم جذاب « اولین خون » (First Blood) به تماشاگران سینما معرفی شد و پس از آن طی چند دهه، 3 دنباله دیگر درباره ماجراجویی های رامبو در کشورهای مختلف ساخته شد که می توان گفت اکثر آنها با استقبال قابل قبولی از جانب تماشاگران مواجه شدند. در مجموع شخصیت جان رامبو را می توان یکی از کلاسیک ترین قهرمانا
و خوبی یه جمع دخترونه، یا حداقل جمع دخترونه‌ی ما اینه که اگر دلت گرفت، اگر دلت گریه خواست می‌تونی خیلی راحت بگی: بچه‌ها، بیاید لامپا رو خاموش کنیم گریه کنیم. و می‌دونی که کسی بهت نمی‌خنده، چون خود اونا هم دارن گریه می‌کنن.
یا می‌تونی دپرس باشی و وقتی گفتن چته، بگی نمی‌دونم با اینکه می‌دونی. از بس ندونستی که همه باورت می‌کنن، هیچ‌کس پی‌شو نمی‌گیره. 
+ بعدم از زور "ندونستن" پاشو برو اون گوشه حیاط که به زور اینترنت گوشی E می‌شه و بیست دقیق
بازگشت شیرین برده جنسی داعش به زادگاهش، یک زن ایزدی که بیش از دو سال در بند گروه تروریستی داعش بود اکنون به زادگاه خود شهر سنجار بازگشته است.
به گزارش چفچفک، شیرین که اکنون 25 سال دارد دو سال و هشت ماه به عنوان برده جنسی در دست گروه تروریستی داعش بود تا اینکه در جریان آزادسازی شهر موصل توسط نیروهای ارتش موفق به فرار شد.
پدر و مادر شیرین سال 2014 به دست عناصر تروریستی داعش کشته شدند قتل عامی که سازمان ملل از آن به عنوان نسل کشی ایزدی ها نام برده ا
یک شهردار موفق همیشه برای آینده خود برنامه‌ریزی می‌کند، این تنها راه موفقیت در بازی SimCity است.این عنوان معروف بازگشته تا با گرافیکی خیره‌کننده و گیم پلی همیشه اعتیادآور، شمارا ساعت‌ها مشغول توسعه شهر و حل مشکلات آن کند.دسترسی به منابع مختلف انرژی، کنترل نیروهای نظامی، تغییرات چشم‌گیر بخش اقتصادی و موارد این چنینی، توانسته بازیکنان را به شهرداری با تمامی امکانات و دسترسی‌ها تبدیل کند.بخش چند نفره‌ی بازی نیز می‌تواند جذابیت مدیریت شه
امیرالمؤمنین (علیه السلام):به من خبر رسیده که مردی از دشمنان، بر زن مسلمان و غیر او (زنی که در پناه اسلام بوده) حمله کرده و زیور آلات او را غارت کرده و آن بینوا در برابر آن مهاجم، جز کلمه استرجاع (إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ راجِعُون‏ ) و طلب رحم، مدافعی نداشته است. آن گاه این غارتگران‏ با غنیمت بسیار بازگشته، در حالى که یک نفر از آنها زخمى بر نداشته و خونی از آنها ریخته نشده (کسی با آنها مقابله نکرده). اگر بعد از این حادثه مسلمانى از غصه ب
لطفا لطفا لطفا لطفا
ختنه پسرتون رو حداقل تا سن ۱۵ سالگی به تاخیر بیندازین تا با اطلاع و انتخاب خودش این کار انجام بشه.
در صورت اصرار، حداقل تا ۵ سالگی اینکارو انجام ندهید!
- این کار تغییری روی یکی از مهمترین اعضای بدن بوجود میاره که درصورت عدم تمایل فرد غیر قابل بازگشته!
- درد و وحشت این کار وحشیانه برای بچه حتی در یکماهگی بسیار دردناک و وحشتناک و عذاب آوره!
- عذاب این کار تا پایان عمر با شماست!
- بسیاری از بچه ها دچار دردهایی میشن که در حاات نرما
دانلود رمان جدال پر تمنا
از این پس شما دوستان می توانید رمان های جدیدتری را از وبلاگ رمان فا تهیه کنید

خلاصه داستان کتاب رمان جدال پر تمنا:

ویولت دختری زیبا با چشمان افسانه ایی، به تازگی از فرانسه با خانواده فرانسوی خود به ایران بازگشته او که اصلیتی ایرانی دارد در دانشگاه با خواهر و برادری آشنا میشود که با ارگل (خواهر) دوست و با آراد (برادر) رقیب میشود . ویولت مسیحی است و ارگل و آراد از یک خانواده مذهبی هستند . کلّ کلّ بین ویولت و آراد اتفاقات
خوشبختانه گستردگی مدل‌های محصولات آرسی از جمله ماشین کنترلی به حدی است که شاید کمتر کسی از بین مدل‌های مختلف شرکت‌های سازنده متفاوت ، دست خالی بازگشته و کالای مورد نظر خود را پیدا نکند. 
یکی از ماشین‌های کنترلی که شاید بتوان گفت مورد پسند سلیقه‌های خاصی قرار می‌گیرد ، ماشین کنترلی مایستو maisto 82075 است که به دلیل طراحی ظاهری و شاسی ، توانایی خوبی در عبور از سطوح ناهموار و بیابانی دارد. این ماشین و رادیو کنترلر آن هر دو از باتری قلمی سایز
نام بازی: Max Payneبازی مکس پین پس از ۱۲ سال دوری بازگشته است و روایتگری داستانی نو و جذاب می باشد . داستان درباره کارآگاهی بازنشته‌است که در دنیایی آشفته و مملو از فساد و خشونت شدید زندگی می‌کند. زمان بازی ۱۲ سال بعد از داستان مکس پین ۲ در سائوپائولو برزیل اتفاق می‌افتد. در این بازی توسط یکی از دوستانتان به شما پیشنهاد کار میدهد و به عنوان یک محافظ برای یک برزیلی کار می کنید … و از آن پس اتفاقات جالبی برایتان در بازی پیش می آید در این بازی مکس رو
انکودر : TMحجم : ۷۲۰ – ۷۱۵ مگابایتمحصول : انگلیس , آمریکاستارگان : Ted Danson, Mary Steenburgen, James Fox, Alfre Woodardکارگردان : Charles Sturridge
توضیحات دوبله :
دوبله فارسی فیلم سفرهای گالیور
خلاصه داستان :
مردی به نام لموئل گالیور ، پس از سفری طولانی مدت به خانه بازگشته و داستانهایی عجیب ، درباره ی سرزمین هایی که ملاقات کرده تعریف می کند و…
ادامه مطلب
انکودر : TMحجم : ۷۲۰ – ۷۱۵ مگابایتمحصول : انگلیس , آمریکاستارگان : Ted Danson, Mary Steenburgen, James Fox, Alfre Woodardکارگردان : Charles Sturridge
توضیحات دوبله :
دوبله فارسی فیلم سفرهای گالیور
خلاصه داستان :
مردی به نام لموئل گالیور ، پس از سفری طولانی مدت به خانه بازگشته و داستانهایی عجیب ، درباره ی سرزمین هایی که ملاقات کرده تعریف می کند و…
ادامه مطلب
از لحظه ای که پا درون بیت گذاشته ام خورشید یک بار به دور زمین چرخیده و به جای پیشینش بازگشته. یک روز و شب کامل درون بیت بودم و نمی دانم که این میهمانی تا چه زمانی ادامه خواهد داشت. پیش از من کسان دیگری نیز پا درون این خانه گذاشته اند. کلیدداران بیت به قصد غبارروبی و رسیدگی به خدایان سنگی، پیکره تراشانی که خود باید حاصل دسترنج شان را درون بیت سکنی می دادند، بزرگان قبایل و آنان که به دعوت و اجازۀ کلیدداران کعبه پا درون این مکان مقدس گذارده اند. ام
دریافت
حجم: 45.1 مگابایتتوضیحات: zombie age3 نسخه سوم بازی اکشن عصر زامبی از استودیوی بازیسازی DIVMOB می باشد که در مارکت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. تعداد زیادی از زامبی های وحشی بازگشته اند، اکنون شما باید با سلاح های منحصر به فرد و مرگباری که در اختیار دارید به سمت زامبی ها تیراندازی کنید و آنها را به روش های مختلف از بین ببرید. شما باید همه زامبی هایی که در مسیرتان قرار گرفته اند را از بین ببرید تا پیروز میدان شوید. برخی از ویژگی های بازی Zom
مثل یک شیشه ی عطر که کسی نباید بویش کند تا ذره ای از آن کم نشود، وقتی نیستی خودم را محکم پتو پیج میکنم و حرفی نمی زنم...
انگار که همه چیز را ذخیره کنم برای روز برگشتنِ تو...
البته نمیدانستم چند روز یا چند ماه یا چند سال دیگر باید توی این پتو بمانم...
به تو که فکر میکنم، به چشمهای تو... دیگر جایی برای شک نمی ماند.
چشمهای تو تا انتهای روح من را رفته و بازگشته است...
یک رنگِ طلایی از دوتا خورشیدِ روی صورتت ، روی تمام دیوار های اتاق های روحم پاشیده شده...
دخت
امروز با برسی بازی doom که یکی از برترین عناوین سبک شوتر اول شخص در بازی های رایانه ای است، با ما همراه باشید.....
بازی DOOM را به یاد دارید؟ این بازی یکی از اولین شوتر های اول‌ شخصی بود که به صنعت گیم پا گذاشت. و همه را گرفتار دنیای جهنمی خود کرد. از نوجوانان تا جوانان همه در گرفتار این بازی شده بودند. گیم پلی سریع، شوتینگ لذت‌بخش و خشونت بی‌حدواندازه که تنها لذت و هیجان بازی را بیشتر می‌کرد. شما در نقش یک سرباز همه‌فن‌حریف در برابر شیاطین و هیول
دانلود رایگان فیلم It Chapter Two 2019 با لینک مستقیم
دانلود فیلم ایت کیفیت عالی ۱۰۸۰p
دانلود نسخه کم حجم فیلم ایت ۲۰۱۹
لینک دانلود به زودی .. ۶ سپتامبر
مطابق با قوانین جمهوری اسلامی

موضوع فیلم : این فیلم داستان یک دلقک است که 27 سال پیش در یک باشگاه دور افتاده ملاقاتی با آنها داشته و به مدت 27 سال خبری از او نبوده اما حالا بازگشته است و وحشت و ترس را بر آنها تحمیل کرده ... آنها باید با این ترس کنار بیاییند اما ......

ادامه مطلب
اولین سحرِ بعد از تدفین خیلی سخت است.. آن هایی که چشیده اند بهتر می‌دانند.
فکر کن عزیزت را به خاک سپرده باشی، بعد از یک روزِ دردناک و طولانی با چشم های محزون و بر خون نشسته ، در حالی که دیگر رمقی برایت باقی نمانده است خواب چشم هایت را برباید..
یک دفعه چشم باز می‌کنی می‌بینی صبح شده، نگاهت می‌افتد به پارچه های مشکی، به ظرف های خرما و حلوا، به ربان کنار عکس عزیزت، به لباس مشکی بر تن خانواده ات.. شاید هم از صدای گریه های یک نفر بیدار شوی.. چند نفر از
همراهان عزیز سیم و زر، سلام؛
گرچه "مدتی این مثنوی تأخیر شد..." پس از یک وقفه طولانی، اما مبارک، به قول جناب درستکار عزیز "در فاصله ی دم کشیدن مطالب"، خوشحالم به اطلاع برسانم که اکنون با طرحی نو، و ایده ای جدید بازگشته ایم:
همزمان با آغاز سال جدید قمری، درخت سیم و زر رویش شاخه ای تازه بر اندام خود را به تماشا خواهد نشست:
آغاز فعالیت «رادیو اینترنتی سیم و زر»

از این پس پادکست های صوتی این رادیو در همین وبلاگ منتشر خواهد شد. 
با آرزوی خیر و برکات
بر اساس گزارش رسمی هند، ۲۳ نفر از یک گروه گردشگر ایتالیایی که ماه گذشته میلادی وارد این کشور شده‌ بودند، مورد آزمایش قرار گرفته و ۱۷ نفر آنها مبتلا به کرونا تشخیص داده شدند.
آلمان نیز چهارشنبه اعلام کرد با افزایش ۴۴ مورد قطعی، شمار مبتلایان به کرونا در این کشور به ۲۴۰ نفر رسید.
تاکنون حداقل بیش از ۹۴ هزار نفر در جهان مبتلا به کرونا شده و سه هزار و ۲۱۹ نفر جان خود را از دست داده‌اند.
عراق نیز روز چهارشنبه اعلام کرد که اولین مورد فوتی از کرونا ر
رئال مادرید پس از هفته ها کسب نتایج نه چندان خوب و به خصوص ارائه بازی خسته کننده، حالا به فرم خوب خودش بازگشته است.

به گزارش "ورزش سه"، رئال پس از کسب دو
برد متوالی در لالیگا، در کوپا دل ری نیز جیرونا را در هم کوبید و مهمتر
اینکه شکل بازی های این تیم نیز نسبت به گذشته بسیار بهتر شده است. به
عقیده آاس، بیش از همه این پینتوس، بدنساز رئال بوده که نقش اصلی را در
باز
خوشبختانه گستردگی مدل‌های محصولات آرسی از جمله ماشین کنترلی به حدی است که شاید کمتر کسی از بین مدل‌های مختلف شرکت‌های سازنده متفاوت ، دست خالی بازگشته و کالای مورد نظر خود را پیدا نکند. 
یکی از ماشین‌های کنترلی که شاید بتوان گفت مورد پسند سلیقه‌های خاصی قرار می‌گیرد ، ماشین کنترلی مایستو maisto 82075 است که به دلیل طراحی ظاهری و شاسی ، توانایی خوبی در عبور از سطوح ناهموار و بیابانی دارد. این ماشین و رادیو کنترلر آن هر دو از باتری قلمی سایز
دانلود دوبله فارسی سریال The 100
دوبله فارسی سریال The 100 فصل ششم قسمت۰۸  اضافه شد

ژانر : درام , معمایی , علمی تخیلیامتیاز ۷٫۹/۱۰زبان : انگلیسی_دوبله فارسیفرمت : MKVمحصول : The CWستارگان : Eliza Taylor, Eli Goree, Thomas McDonell, Bob Morleyکارگردان : Jason RothenbergIMDB
خلاصه داستان :
۹۷ سال پیش، یک فاجعه ی هسته ای، سیاره ی زمین و تمدن رو نابود کرد. تنها بازماندگان، ۴۰۰ نفر از ۱۲ ایستگاه فضایی بین المللی بودند که در آن زمان، در مدار زمین قرار داشتند. سه نسل در فضا متولد شدند و حالا تع
عوارض ترک ورزش به
این علت به وجود می آید که بدن در طول انجام تمرینات به یک سبک زندگی درست عادت می
کند که بعد ا ترک آن مشکلات سابقه دوباره به بدن بازگشته و ناراحتی بیشتری ایجاد
خواهد کرد. اگر به طور مستمر ورزش کنید، حتما متوجه تغییر در روحیات، اندام و سبک
زندگیتان شده اید. تحرکی که حین ورزش کردن دارید به طرق مختلفی بر سلامتی اثر می
گذارد و حتی می تواند موجب شادابی و سرحالی شود. حالا اگر تصمیم به ترک کردن ورزش
گرفته اید چه اتفاقی می افتد؟

ادامه م
برای دیدن و دانلود سریال آچمز ابتدا در سایت ما یعنی شب دی ال
به گشت و گذار بپردازید و سپس آن را دانلود کنید 
این سریال دیدنی برای شما عزیزان ساخته شده است و می توان گفت در نوع خود هم بی نظیر است. به یاد داشته باشید
مجموعه های زیادی پیش از این ساخته شده اند
از جمله مجموعه ی زیبای پاور چین
و ساختمان پزشکان ولی دانلود سریال آچمز به گونه ای دیگر است یعنی هم درام و هم کمدی
را با خود دارد و جدای از هم نیستند
حال متن زیر را در نظر بگیرید
مهرداد خوشبخت ک
 دست بُرد
و دکمه‌ی بالای یقه‌اش را باز کرد
علیه خودش شورید
از تهِ گلو گفت؛ هخخخخ ، هخخخخ
خِلط بود که از گلویش
و از چشمانش ، دو گرگِ خیسِ آب آلوده بیرون پرید
یکی ماده ، یکی نر
موهاشان گندمِ باران خورده
بازگشته‌ی طفلی
از شرق برخاست و در آسیای مرکزی روی سینه‌ی زنی ایستاده علیه جهان، نشست
با فکرِ زنی که التماسش کرده بود در مصرِ بیچاره
یک سکوتِ قوی ، یک خمودگیِ مدام ، یک غمگینِ هار ؛ تیمش
یک «من» در امتدادِ خشمگینم
یک «من» با حقیقتِ غمگینم
از گ
لامبورگینی یک برند کوچک، ولی بسیار محبوب از کشور ایتالیا است. این کمپانی هر ساله بیش از ۳ هزار و ۵۰۰ دستگاه از محصولات خود را در سراسر جهان به فروش می‌رساند. اوروس جدیدترین محصول لامبورگینی بوده و نام آن برگرفته از کلماتی به معنی مادر گاوهای مدرن است!

اوروس اولین SUV لامبورگینی نیست و این کمپانی در سال ۱۹۸۶ با افتخار مدل LM002 را معرفی کرده بود. البته خودروی مذکور برای فعالیت‌های نظامی ساخته شده بود؛ اما نتوانست نظر مهندسین و فرماندهان نظامی
روزنامه توتو اسپورت در شماره امروز صبح تیتر یک و سرمقاله خود را به گلر تیم فوتبال پرسپولیس اختصاص داده و از پیشنهاد تیم تورینو به او پرده برداشته است.گزارش توتواسپورت، از درخشش بیرانوند در جام جهانی آغاز می شود و اوجی که این دروازه بان بلندقامت را تبدیل به یکی از ستارگان فوتبال آسیا کرد. او بعد از مهار پنالتی رونالدو و نمایش عالی در جام جهانی به پرسپولیس بازگشته واز پایه های قهرمانی دیگر پرسپولیس بوده است.فضا برای بیرانوند در پرسپولیس تنگ
دیشب فیلم بازگشته ( از گور برخاسته؟) رو دیدم. فیلمی که لئوناردو دی کاپریو به خاطرش برنده ی اسکار شده. خب از اون دست فیلم هایی نبود که من خیلی خوشم بیاد. با این حال ارزش یک بار دیدن رو داشت. بازی لئوناردو مثل همیشه عالی بود؛جلوه های ویژه هم همین طور . مخصوصا  صحنه ی حمله ی خرس خیلی خوب دراومده بود. سرسختی و مبارزه شاید پیام اصلی این فیلم باشه و بعد از اون نشون دادن قبح نژادپرستی.به نظرم با این که سعی کرده بود یجورایی زشتی افکار نژادپرستانه رو عیان
او
مادر لشکری از مردهایی 
که به امرش سینه سپر می کنند
در مقابل دشمن
او
بی بیِ پیر دشت هایی که سال ها
میزبان گله ی سواران مهربان بوده
او
غم های بی رنگ و بی شمارش را
توی موهای سفیدش ریخته
و بوی زنانگی اش هر صبح و ظهر و غروب
چادر کلّ کولی ها را پر می کند
او
نمیه های شب 
یک تشنه ی کشنده می شد
بی اینکه بداند ادعا چیست
نشسته در کنج و به دوردست ها چشم می دوخت
و نمی داست
دست هایی را که نزدیک به شکارش اند
سربازِ از جنگ بازگشته هیچ نمی دانست دوست و دشمن را
ول
یکی از سریال هایی که هر طرفدار فیلم های علمی و ماجراجویی باید آنرا تماشا کند the 100 نام دارد. این سریال که از سال ۲۰۱۴ تا کنون از شبکه cw پخش میشود و ۶ فصل از آن به نمایش در آمده آنقدر داستان مهیجی دارد که بیننده را پای تلویزیون میخکوب می کند.
داستان فیلم در مورد گروهی از انسان هایی است که از جنگ هسته ای که توسط هوش مصنوعی یک قرن پیش، علیه بشریت راه افتاده جان سالم به در برده اند. حالا این گروه های باقی مانده برای بقا باید باهم بجنگند.
عده ای از انسا
تا همین چند وقت پیش مرتب برنامه‌ی هواشناسی گوشی را چک می‌کردم. برنامه را زیر و رو می‌کردم تا ببینم در هفته‌ی آینده چه روزی باران می‌بارد، کدام سرزمین دور برف و بوران خواهد داشت و شب‌های مهتابی در انتظار کدام جغرافیاست.
این روزها دیگر برنامه‌ی هواشناسی گوشی را باز نمی‌کنم. دل داده‌ام به آفتاب هر روزه و روزهایی که مرتب بلند و بلندتر می‌شوند. این روزها از گذر زمستان خوشحالم. پاییز و زمستان که تمام می‌شوند هرچه باران و غم است، هرچه برف و س
حدیث دوست نگویم مگر به حضرت دوست

دوست نادیده ای در این صفحه برای بنده نظر گذاشته بود که درمورد مجموعه داستان "تخران" هم چیزی بنویسم.
ضمن تشکر از لطف آن عزیز باید بگویم از انتشار تخران الآن بیش از 6 سال میگذرد و اگرچه هنوز قرص و محکم از آن مجموعه داستان دفاع میکنم اما به نظرم آنچه باید درموردش گفته میشد گفته شده و هر کس مایل باشد میتواند نقد و نظرها را با یک جستجوی ساده بیابد.
حالا بیشتر دوست دارم خبر بدهم که انشاالله در کمتر از یک ماه دیگر قرار
فوتبال آلمان فقط یک بازی و سرگرمی نیست. امشب بایرن با 6 گل برنده مسابقه فوتبال در برابر هافنهایم بود.
مالکیت اکثر باشگاه های معروف در آلمان به صورت سهام در دسترس مردم و تماشاگرانیست که برای تماشای بازی حضور دارند. 
اما این مالکیت در باشگاه هافنهایم فقط متعلق به یک فرد است. 
پس از پیروزی پر گل بایرن مونیخ که در اواسط بازی قطعی شده بود هواداران این تیم با شورش در ورزشگاه و توهین به مالک باشگاه هافنهایم باعث ایجاد جو ناخوشایندی شدند. 
با وجود تذ
دانلود دوبله فارسی سریال The 100
دوبله فارسی سریال The 100 فصل ششم قسمت۰۸  اضافه شد

ژانر : درام , معمایی , علمی تخیلیامتیاز ۷٫۹/۱۰زبان : انگلیسی_دوبله فارسیفرمت : MKVمحصول : The CWستارگان : Eliza Taylor, Eli Goree, Thomas McDonell, Bob Morleyکارگردان : Jason RothenbergIMDB
خلاصه داستان :
۹۷ سال پیش، یک فاجعه ی هسته ای، سیاره ی زمین و تمدن رو نابود کرد. تنها بازماندگان، ۴۰۰ نفر از ۱۲ ایستگاه فضایی بین المللی بودند که در آن زمان، در مدار زمین قرار داشتند. سه نسل در فضا متولد شدند و حالا تع
اصبع بن نبافته از امیر المومنین ع  راجع بقول خدایتعلی  مرا و پدر و مادرت  را سپاسگزاری آشیانها واجب کرده آنهایند که علم از آنهایند که علم از آنها تراوش کند حکمت را  پس از مرگ خود بارث گذارند و مردم باطاعتشان مامورند و خدا پس از آن فرماید  سر انجام بسوی منست و سر انجام بندگان بسوی خداست راهنمایشهمان پدر وما در هستند سپس خدا روی سخن را متوجه پسر  خنتمه رفیقش نموده یعنی  عمر وا بو بکر زیرا خنتمه نام مادر عمر است و نسبت خاص وعام پیعمبرواسیر مردم
دریافت
حجم: 84.1 مگابایتتوضیحات: Best Sniper Legacy یک بازی اکشن از استودیوی بازیسازی T-Bull می باشد که در گت اندروید منتشر شده است. بهترین تک تیرانداز بازگشته است. یک آزمایش شکست خورده هیولاهاها را ایجاد کرده که باعث شد یک دنیای آخرالزمانی شکل یابد. به یک تیرانداز برگزیده باید شکار کنید تا زنده بمانید. ماموریت های مختلف را تکمیل کنید و سلاح های قدرتمند را آنلاک کنید و تبدیل به یک تیرانداز نهایی شوید. پس با سلاح خود دایناسورها و زامبی های وحشی را شکار کنی
تا همین چند وقت پیش مرتب برنامه‌ی هواشناسی گوشی را چک می‌کردم. برنامه را زیر و رو می‌کردم تا ببینم در هفته‌ی آینده چه روزی باران می‌بارد، کدام سرزمین دور برف و بوران خواهد داشت و شب‌های مهتابی در انتظار کدام جغرافیاست.
این روزها دیگر برنامه‌ی هواشناسی گوشی را باز نمی‌کنم. دل داده‌ام به آفتاب هر روزه و روزهایی که مرتب بلند و بلندتر می‌شوند. این روزها از گذر زمستان خوشحالم. پاییز و زمستان که تمام می‌شوند هرچه باران و غم است، هرچه برف و س

مدتی است که سازمان هواشناسی به طور مدام در خصوص تشدید آلاینده های هوا هشدار داده و از مردم می خواهد که در صورت امکان از منزل خارج نشوند. آلودگی هوای تهران به اوج خود رسیده و مسئولان خیلی راحت و با آرامش، اصلاح وضع موجود را حواله می دهند به لطف خدا در بارش برف و باران. 
حرفی نیست؛ اما یادمان نمی رود یکی از مانورهای جناب رییس جمهور در ابتدای فعالیت دولت خود، ادعای کنترل وضعیت هوا از طریق حذف بنزین بی کیفیت بود. حتی کلیپی از سخنان ایشان دست به د
دانلود فیلم پلکان مرگ با لینک مستقیم
دانلود فیلم ایرانی پلکان مرگ با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود فیلم پلکان مرگ
گروه فیلم : اجتماعی
سال تولید : 1394
کارگردان : عباس مرادیان
بازیگران:نسرین مقانلو, عبدالرضا اکبری, آرام جعفری, شهرزاد کمال زاده, پیمان دارابی, نفیسه روشن, ثریا قاسمی
خلاصه داستان :
 محمدعلی وندی بازیگر، فیلمساز و معلم تئاتر، ناامید از مهاجرت به زادگاهش تهران بازگشته تا همراه با همسرش میترا صدری، نقاش، زندگی تازه‌

دانلود سریال The Vampire Diaries ( خاطرات خون آشام )
به پایان رسیده

نام سریال : Vampire Diaries
ژانر : درام ، فانتزی ، ترسناک
سال : ( 2009 – 2017 )
خلاصه داستان : دو برادر خون آشام به نام های «استفان» و «دیمن»، که دارای زندگی جاودانه هستند، قرن هاست که میلشان برای نوشیدن خون انسان را مخفی کرده و میان مردم زندگی می کنند. آن ها قبل از اینکه اطرافیان متوجه عدم تغییر سن آن ها شوند، از شهری به شهر دیگر نقل مکان میکنند. اکنون آن دو به شهر ویرج

دانلود سریال The Vampire Diaries ( خاطرات خون آشام )
به پایان رسیده

نام سریال : Vampire Diaries
ژانر : درام ، فانتزی ، ترسناک
سال : ( 2009 – 2017 )
خلاصه داستان : دو برادر خون آشام به نام های «استفان» و «دیمن»، که دارای زندگی جاودانه هستند، قرن هاست که میلشان برای نوشیدن خون انسان را مخفی کرده و میان مردم زندگی می کنند. آن ها قبل از اینکه اطرافیان متوجه عدم تغییر سن آن ها شوند، از شهری به شهر دیگر نقل مکان میکنند. اکنون آن دو به شهر ویرج
دانلود رایگان فیلم پلکان مرگ از آپلودبوی
کارگردان: عباس مرادیان
ژانر: اجتماعی، خانوادگی
سال تولید: 1394
تاریخ انتشار: 1398
مدت زمان: 89 دقیقه
نوع: فیلم تلویزیونی
مخاطب: خانواده
تهیه کننده: جمال گلی
خلاصه داستان:محمدعلی وندی بازیگر، فیلمساز و معلم تئاتر، ناامید از مهاجرت به زادگاهش تهران بازگشته تا همراه با همسرش میترا صدری، زندگی تازه‌ای را شروع کنند. اما جستجو برای پیدا کردن خانه‌ای مناسب و کنجی آرام غیرممکن به نظر می‌رسد…
بازیگران:نسرین م

کارگردان: عباس مرادیان | ژانر: اجتماعی، خانوادگی | سال تولید: 1394 | تاریخ انتشار: 1398
مدت زمان: 89 دقیقه | کیفیت: WEB-DL | نوع: فیلم تلویزیونی | مخاطب: خانواده
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت با هر کیفیت | تهیه کننده: جمال گلی
خلاصه داستان:محمدعلی وندی بازیگر، فیلمساز و معلم تئاتر، ناامید از مهاجرت به زادگاهش تهران بازگشته تا همراه با همسرش میترا صدری، زندگی تازه‌ای را شروع کنند. اما جستجو برای پیدا کردن خانه‌ای مناسب و کنجی آرام غیرممکن به نظر می‌رسد…
بازیگر
دانلود فیلم ایرانی پلکان مرگ با لینک مستقیم
به کارگردانی عباس مرادیان و تهیه کنندگی جمال گلی در ژانر اجتماعی ساخته شده است در این فیلم بازیگرانی مانند نسرین مقانلو، عبدالرضا اکبری، آرام جعفری، شهرزاد کمال زاده، پیمان دارابی، نفیسه روشن، ثریا قاسمی نقش آفرینی کرده اند شما می توانید این فیلم جذاب و تماشایی را از سایت پیشگام مووی دریافت نمایید.
دانلود فیلم پلکان مرگ
کارگردان: عباس مرادیان
موضوع: اجتماعی
محصول: ایران
بازیگران فیلم عبارتند ا
بازار دیروز با رشد 9000 واحدی در شاخص کل، رکورد شکنی کرد. این بیشترین رشد در شاخص کل در طول تاریخ محسوب میشود. البته با توجه به افت بازار در هفته گذشته، این رشد 9000 واحدی به نفع سهامداران نبود. چراکه اکنون شاخص کل تقریبا به قله قبلی بازگشته ولی قیمت سهام، هنوز 2 روز دیگر باید مثبت بخورد تا به محدوده سقف قبلی خود برسند. اما چیزی که مهم است، کاهش جو منفی و افزایش مجدد حجم معاملات بود که دیروز محقق شد. برخی دوستان فکر میکنند که رونق بورس، فقط با افزای
به گزارش "ورزش سه"، بعد از جدایی مائوریتسیو ساری از چلسی اخبار همگی معطوف به بازگشت فرانک لمپارد به استمفوردبریج بود و حالا وی با قراردادی سه ساله هدایت چلسی را بر عهده گرفته است.

فرانک لمپارد که سالها در خط میانی چلسی نمایش فوق العاده ای داشت و یکی از بهترین بازیکنان تاریخ این باشگاه به شمار می آید، حالا به عنوان سرمربی به این تیم بازگشته است.

لمپارد بعد از پذیرفتن هدایت چلسی گفت: "بسیار مفتخرم که به عنوان سرمربی جدید چلسی انتخاب شده ام. ه
دانلود دوبله فارسی سریال The 100 با لینک مستقیم و رایگان
دانلود دوبله فارسی سریال The 100 کیفیت عالی

ژانر : درام , معمایی , علمی تخیلی
امتیاز ۷٫۹/۱۰
زبان : انگلیسی
فرمت : MKV
محصول : The CW
ستارگان : Eliza Taylor, Eli Goree, Thomas McDonell, Bob Morley
کارگردان : Jason Rothenberg
IMDB
خلاصه داستان :
۹۷ سال پیش، یک فاجعه ی هسته ای، سیاره ی زمین و تمدن رو نابود کرد.
تنها بازماندگان، ۴۰۰ نفر از ۱۲ ایستگاه فضایی بین المللی بودند که در آن
زمان، در مدار زمین قرار داشتند. سه نسل در فضا متولد شدند و
پیش و پس از دولت پهلوی دو حکومت بوده یکی حکومت قجری و دیگر حکومت فجری و چه جالب است که تفاوت این دو حکومت تنها یک نقطه است
که قجر را از فجر تمیز میدهد.
ولی در عمل این دو حکومت حتی به اندازه یک نقطه هم تفاوت ندارند.
اگر در روزگار قجری ظلم و باج خواهی شاهزاده و ارباب بود امروز رانت خواری و باج خواهی شیخ و آقازاده است.
اگر در آن روزگار فقر خودش را در قالب علف خواری و برگ خواری نشان میداد امروز آن را در قالب زباله گردی و زباله خواری می بینیم.
اگر در آ
دانلود فیلم Fast Five 2011
کیفیت : Bluray 1080p
ژانر : اکشن, ماجراجویی, هیجان انگیز
کارگردان : Justin Lin
ستارگان : Dwayne Johnson, Jordana Brewster, Paul Walker, Vin Diesel
سال : 2011
کشور : آمریکا
سازندگان : Chris Morgan,Gary Scott Thompson
مدت زمان : 2 ساعت و 10 دقیقه
«برایان او کانر» (پاول واکر) و «دامنیک تورتو» (وین دیزل) دوباره در مقابل قانون قرار می گیرند. برایان و «میا تورتو» که دامنیک را از حبس فراری داده‌اند، اکنون به هر راهی می زنند تا از پلیس بگریزند. اکنون آن‌ها به «ریو د ج

در صورتی که تمایل دارید از قیمت روز موبایل نوکیا در سال 99 مطلع شوید از بزرگ ترین فروشگاه موبایل ایران یعنی هاکان موبایل دیدن نمایید.
نوکیا یک شرکت قدیمی در زمینه ساخت گوشی های موبایل است اما به دلیل ظاهر گوشی های هوشمند ، جذابیت خود را برای مصرف کنندگان از دست داده بود. اما این شرکت امروز با تلفن های هوشمند جدیدی که رونمایی کرده است ، به بازار بازگشته است.
برند نوکیا در حال حاضر به دلیل داشتن تلفن های هوشمند جدید که دارای تمام ویژگی های خو
بازیگران
وینونا رایدر
دیوید هاربر
فین ولفهارد
میلی بابی براون
گیتن ماتارازو
کیلب مک‌لافلین
نوآ اشنپ
ناتالیا دایر
چارلی هیتون
جو کیری
سیدی سینک
مایا هاک
کارا بوینو

محصول کشور
ایالات متحده آمریکا

تعداد قسمت‌ها
۸

شبکه اصلی
نت‌فلیکس
فهرست قسمت‌های چیزهای عجیب
تابستان ۱۹۸۵ و هم‌زمان با اکران فیلم بازگشت به آینده، آرامش به شهر هاوکینز بازگشته است. مایکل و الون زمان خوبی را باهم سپری می‌کنند و به نظر می‌رسد که الون بعد از مدت‌ها سختی، ط
بازیگران
وینونا رایدر
دیوید هاربر
فین ولفهارد
میلی بابی براون
گیتن ماتارازو
کیلب مک‌لافلین
نوآ اشنپ
ناتالیا دایر
چارلی هیتون
جو کیری
سیدی سینک
مایا هاک
کارا بوینو

محصول کشور
ایالات متحده آمریکا

تعداد قسمت‌ها
۸

شبکه اصلی
نت‌فلیکس
فهرست قسمت‌های چیزهای عجیب
تابستان ۱۹۸۵ و هم‌زمان با اکران فیلم بازگشت به آینده، آرامش به شهر هاوکینز بازگشته است. مایکل و الون زمان خوبی را باهم سپری می‌کنند و به نظر می‌رسد که الون بعد از مدت‌ها سختی، ط
بچه که بودم صدای محکوم گری در ذهنم شدت می گرفت که تاریخ چه چیزهایی را پشت سر گذاشته و خودم را در هر تکه ای از آن که جا می کردم چیزی جر ترس وجودم را در آغوش نمی گرفت. با فکر اینکه من در تاریخ امروز زندگی می کنم و هیچ تعلقی به آنجا ندارم خودم را تسکین می دادم. مانند بیدار شدن از کابوسی بود که تا چند لحظه بعد از باز کردن چشم هایت فکر می کردی واقعیت است، و بعد آرام می گرفتی که صرفا رویایی نامطلوب بوده. 
امروز من تمام تاریخ را یک جا تجربه می کنم. ترس از
دانلود رایگان فیلم سینمایی ترانه کوچک من
فیلم ایرانی ترانه کوچک من به کارگردانی مسعود کرامتی
کارگردان: مسعود کرامتی | ژانر: خانوادگی، کمدی | سال تولید: 1388 | تاریخ انتشار: 9 فروردین ماه 1399
مدت زمان: 82 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: خانواده | کیفیت: WEB-DL
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت | تهیه کننده: سعید شاهسواری
خلاصه داستان: سیاوش نوجوان سیزده ساله ای است که با دیدن خوابی وارد یک ماجرا می شود. همان خواب را پدربزرگ او هم دیده است. پدربزرگ به زادگاهش می رود و سیاوش
کارگردان : مزدک میرعابدینی
ژانر : اجتماعی، خانوادگیسال تولید : 1395سال انتشار : 1398مدت زمان : 89 دقیقهکیفیت ویدئو : WEB-DLفرمت : MP4تهیه کننده : محمد احمدیخلاصه داستان : محمد علی وندی بازیگر، فیلمساز و معلم تاتر، ناامید از مهاجرت به زادگاهش تهران بازگشته تا به همراه همسرش میترا صدری، نقاش، زندگی تازه ای را شروع کنند اما جستجو برای پیدا کردن خانه ای مناسب و کنجی آرام غیر ممکن به نظر می رسد؛ کودکی در راه است…
بازیگران : مزدک میرعابدینی، ندا صارمی منفرد
بچه که بودم صدای محکوم گری در ذهنم شدت می گرفت که تاریخ چه چیزهایی را پشت سر گذاشته و خودم را در هر تکه ای از آن که جا می کردم چیزی جر ترس وجودم را در آغوش نمی گرفت. با فکر اینکه من در تاریخ امروز زندگی می کنم و هیچ تعلقی به آنجا ندارم خودم را تسکین می دادم. مانند بیدار شدن از کابوسی بود که تا چند لحظه بعد از باز کردن چشم هایت فکر می کردی واقعیت است، و بعد آرام می گرفتی که صرفا رویایی نامطلوب بوده. 
امروز همان صدا مرا تکان می دهد که ببین تمام تاریخ
ماینده
مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که باید اجازه داد تا
کارشناسان در خصوص مسئله اینترنت و تاثیری که بر روی بخش‌های مختلف اقتصادی
کشور دارد تصمیم بگیرند و از اظهارنظرهای غیر کارشناسی در این زمینه پرهیز
شود.جلال میرزایی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به ضرورت
برقراری اینترنت بیان کرد: مسئله اینترنت موضوعی است که بر روی بخش‌های
مختلف کشور تاثیر گذار است و بهتر است اجازه دهیم تا کارشناسان اقتصادی ،
تجار، بازرگانان ، صاحبان
هدایت واقفى در خواب خفته یکى از بزرگان شیعه به نام احمد بن مُنذر حکایت کند:روزى یکى از افراد واقفى مذهب را که ادریس بن زیاد نام داشت ، جهت مناظره پیرامون مسئله امامت ، احضار کردم و هر چه با او صحبت کردم قانع نمى شد و امامت حضرت علىّ بن موسى الرّضا و فرزندانش علیهم السلام را نمى پذیرفت .و چون او را شخصى فقیه و با معرفت مى شناختم ، پیشنهاد دادم تا به سامراء برود و با حضرت ابومحمّد، امام حسن بن عسکرى علیه السلام مذاکره کند.او نیز پیشنهاد مرا پذیرف
کمپانی برادران وارنر رسما ساخت قسمت چهارم این مجموعه را تایید کرد . به نقل از وبسایت خبری ورایتی، کمپانی برادران وارنر به طور رسمی ساخت قسمت چهارم مجموعه موفق و دیدنی «ماتریکس» (The Matrix 4) را تایید کرد. به نظر می‌رسد که کیانو ریوز در نقش نئو و کری ان ماس در نقش ترینیتی به این فیلم بازمی‌گردند و لانا واچوفسکی روی صندلی کارگردانی این پروژه می‌نشیند و فیلمنامه نیز به قلم این کارگردان نوشته خواهد شد. مدیر عامل برادران وارنر، توبی امریخ طی بیانیه
 فیلم سینمایی لس آنجلس تهران با همه کیفیتها
فیلم ایرانی لس آنجلس تهران ۱۳۹۶ به کارگردانی تینا پاکروان
دانلود فیلم لس آنجلس تهران
نویسنده و کارگردان: تینا پاکروان | ژانر: کمدی | سال تولید: 1396 | تاریخ انتشار: 1397
مدت زمان: 90 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: خانواده | کیفیت: WEB-DL
فرمت: MP4 |حجم: متفاوت با هر کیفیت | تهیه کننده: تینا پاکروان
خلاصه داستان:قصه دو مرد را بازگو می‌کند که از شهر فرشتگان (لس آنجلس) به تهران می‌آیند و یکی پی مادربزرگ مریضش آمده و نا
دانلود فیلم سینمایی رقص پا Foot Work با کیفیت عالی 1080p Full HD
فیلم رقص پا محصول ۱۳۹۵ به کارگردانی مزدک میرعابدینی
کارگردان: مزدک میرعابدینی | ژانر: اجتماعی، خانوادگی | سال تولید: 1395 | سال انتشار: 1398
مدت زمان: 89 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: خانواده | کیفیت ویدئو: WEB-DL
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت با هر کیفیت | تهیه کننده: محمد احمدی
خلاصه داستان:محمد علی وندی بازیگر، فیلمساز و معلم تاتر، ناامید از مهاجرت به زادگاهش تهران بازگشته تا به همراه همسرش میترا صدری، نقا
 یکی از رازهای هستی تصمیم‌های
بزرگی‌اند که به‌راحتی گرفته می‌شوند
در جولای سال
۱۸۳۸، چارلز داروین ۲۹ساله و مجرد بود. دو سال پیش‌تر، از سفر با کشتی اچ.ام.اس بیگلز
بازگشته بود و مشاهداتی را با خود آورده بود که در نهایت شالودۀ کتاب منشأ انواع شدند.
در همین اثنا، با مسئلۀ تحلیلی اضطراری‌تری مواجه گشت. داروین به فکر خواستگاری از
دختردایی‌اش، اِما ویجوود، بود اما از این می‌ترسید که ازدواج و بچه‌داری مانع از مشغولیت
علمی‌اش شود. او برای آنک
خواستن از تو نوشتن تا نشود گم آن‌چه باید بودن؛ خواستن از تو نوشتن تا از عشق و از مهر و از خلوص نوشتن. خواستن از تو، که چشمه‌ای پاکی و می‌شویی و می‌روبی و آلام التیام بخشی و روح را، جان. خواستن از جانِ تو که جان و نفس و امید بخشیدن.
خواستن از جرعه‌ای آب حیات که زنده کند مرده را و جوان کند پیر را و سرپا سازد زِپافتاده را. خواستن و خواستن‌های بی‌شماره از چشمه‌ی جاودانگی مهر که عشق بخشیدن و عشق ریختن و در آن ماء رخصت غسل دادن تا گناه شسته شود و قد
 یکی از رازهای هستی تصمیم‌های
بزرگی‌اند که به‌راحتی گرفته می‌شوند
در جولای سال
۱۸۳۸، چارلز داروین ۲۹ساله و مجرد بود. دو سال پیش‌تر، از سفر با کشتی اچ.ام.اس بیگلز
بازگشته بود و مشاهداتی را با خود آورده بود که در نهایت شالودۀ کتاب منشأ انواع شدند.
در همین اثنا، با مسئلۀ تحلیلی اضطراری‌تری مواجه گشت. داروین به فکر خواستگاری از
دختردایی‌اش، اِما ویجوود، بود اما از این می‌ترسید که ازدواج و بچه‌داری مانع از مشغولیت
علمی‌اش شود. او برای آنک
همزمان با صعود نرخ رسمی و آزاد دلار در ایران به بالاترین حد در ۹ ماه
گذشته مقام‌های اقتصادی ایران اعلام کردند که ۱۷ میلیارد دلار از ارز حاصل
صادرات طی ۱۱ ماه گذشته به این کشور بازنگشته است.
در شرایطی که
فرهاد دژپسند، وزیر اقتصاد ایران روز سه‌شنبه ارزش صادرات کشور را طی ۱۱
ماه گذشته ۳۹ میلیارد دلار اعلام کرد، عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی
ایران تایید کرد که تا کنون تنها ۲۲ میلیارد دلار از ارز حاصل از صادرات به
کشور بازگشته است. این د
دانلود فیلم رقص پا با لینک مستقیم
دانلود فیلم ایرانی رقص پا با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود فیلم رقص پا
گروه فیلم : اجتماعی
سال تولید : 1395
کارگردان : مزدک میرعابدینی
بازیگران: مزدک میرعابدینی ، ندا صارمی منفرد ، حمیدرضا پگاه ، افسر اسدی ، نگار عابدی ، مهری آل آقا ، محمود نظرعلیان ، نقی سیف جمالی ، فیروز شیبانی ، عباس احمدی مطلق ، سعید آرمند ، واهیک خچومیان ، سام دانشور ، نوید جهانزاده ، نازیلا اقبال ، محمدعلی نوروش اوغلی ، مه
امروز تولد ۲۱ سالگی من و تولد یک‌سالگی این وبلاگ بود. اتفاقات امروز را می‌نویسم که یادم بماند‌.‌..
من نشسته بودم این گوشه‌ی متروک دنیا منتظر، که یک نفر، فقط یک نفر برایم تبریک تولد بفرستد. آدم‌ها نیامدند و تبریک نگفتند و برایم تولد نگرفتند و هدیه ندادند و من این‌جا نشسته بودم منتظرِ یک "تولدت مبارک" او.
راستش را بخواهید من، هزار جهد بکردم که سر عشق نپوشم ولی تهش هیچی به هیچی.
آدم این جور مواقع به خاطر شک و تردیدی که به سعدی داشته خودش را سرز
سال ها از سنگ زبرجد به عنوان یک سنگ درخشان و زیبا غافل بوده اند و از آن به عنوان یک سنگ کم ارزش یاد می کرده اند که به وفور قابل یافت بوده است اما امروز دوباره به عنوان یک سنگ ارزشمند از آن استفاده می شود.در مقالات گذشته در ارتباط با نگین های به کار رفته در بخش زیورآلات بحث کردیم. در این مقاله نیز سعی داریم تا با معرفی سنگ زبرجد یا همان پریدات ویژگی های منحصر به فرد این سنگ را نظیر سختی، نحوه نگهداری و تمیز کردن و … برشماریم و به سوالات متدوالی که
از فانتزیهام این بود کهسه تا خروس داشتم:یکی سفید با دم سبز، یکی قهوه‌ای روشن با خالهای زرد، یکی هم حنایی؛اسم یکیشو میذاشتم سروش، اون یکی رو رافائیل، اون یکی رو هم هاتف.***قیمت گل صد تومنی می‌رود که از صدهزار تومن بالاتر بروددر حذف چهار صفر از پول ملّی تعجیل کنید!***به نظرتون یه نون تازه زیر آسمان، به همراه زمین و زمانروی هم چند ضلع میشه؟***اگر در گام دوّم به شرایط اوّل انقلاب بازگشته‌ایممصداق بازرگان و بنی‌صدر کدام است؟***می‌گویند: ابرو را کو
اصولا از بچگی ادمی افراطی بودم یعنی هیچوقت تعادلی نداشتم یا افراط مفرط یا تفریط مفرط.امروز با اینکه صبح رمان کوری را ادامه میدادم تا به صفحه ۱۰۰ام برسم خواهرم گفت بیا و سریالی را که دانلود کرده بود را ببینیم من هم رفتم پیشش و الان که ساعت۲۳.۲۹دقیقه است به اتاقم بازگشته ام!!!!بله یک چنین غیبت طولانی.امروز داییم به خانه ما آمده بود و با مُشت های کرونایی از هم استقبال کردیم. قبلش هم تا میتوانستم در یوتیوب به سر میبردم و هرچیزی که درباره فساد اخلا
کتاب شما نخواهید خواست: یک روایت عجیب که حقیقی بودنش، خواندنی ترش کرده است

کتاب شما نخواهید خواستویراستار: مریم مقانی، رضا رهگذرمترجم: شکوه‌السادات حسینیانتشارات: پرستا(وابسته به موسسه فرهنگی هنری پرستای حق)
معرفی:
به نظر شما می توان در شرایطی که در چند متری دشمن هستی، و هواپیماها مرتب روی سرت چرخ می زنند و با استفاده از عینک های مخصوص شب همه جا را رصد می کنند و… و مدام تو را دنبال می کنند و آخرسر بمبی در چن سانتی ات منفجر می شود و تو زنده ب
تور هرمز (جزیره سرخ)
تاریخ اجرا اول 8 بهمن 1398
تاریخ اجرای دوم 21 بهمن 1398
وسیله نقلیه قطار شش تخته
وسیله نقلیه محلی:شناور دریایی
جاذبه ها
دره رنگین کمان - جنگل های حرای هرمز - معدن خاک سرخ - دره سکوت و الهه نمک - قلعه پرتغالی های هرمز - دره مجسمه ها - گشت دور جزیره - خانه و موزه دکتر نادعلیان (از اساتید هنر محیطی) - صرف غذای محلی و آشنایی با آداب و رسوم و فرهنگ بومیان جزیره - خرید سوغات از جزیره - قایق سواری در خلیج فارس (هزینه با گردشگر)
خدمات تور:
بیمه ت
1. از بهداشت زنگ زدند. تست کرونایم منفی بود. پرستار با شادی به من تبریک گفت و ابراز خوشحالی فراوان که از رنج بیماری جسته‌ام. گفتم ضعفم هنوز شدید است؛ مخصوصا در ناحیۀ پاها. گفت طبیعی است. تا دوران نقاهت طی شود و بدن دوباره جان بگیرد و (به تعبیر من) ویرانی‌ای به جا مانده از جنگ با این دشمن خارجی آبادان شود، زمان می‌برد. وقتی خبر را شنیدم خوشحال شدم؟ نمی‌دانم. سرگردان بودم بین شادی ادامۀ زندگی و اندوه بیمارانی که از بهبود فاصله داشتند. چطور ممکن
اسب وحشی راستین اسبی است که هیچ نیایی نداشته باشد که توسط انسان اهلی شده باشد. با این حال بیشتر اسب‌هایی که امروزه «وحشی» خوانده می‌شوند در حقیقت اسب‌هایی هستند که نیاکانشان به دلایل گوناگون از گله‌ای که درشان بوده‌اند جدا شده و اندک اندک به روش زندگی پیشین بازگشته‌اند.تنها دو زیرگونه اسب وحشی راستین تارتیان و شوالسکیتوانستند به روزگار کنونی برسند و از آن میان نیز تنها دومی امروزه باقی مانده‌است.
اسب شوالسکی (با نام علمی Equus ferus przewalski
کرامتی از مرحوم آیت الله قاضی (ره)
بسیاری از بدخواهان و ناآگاهان کرامات ائمه علیهم‌السلام را قبول نمی‌کنند درحالی‌که نه‌تنها ائمه ما دارای کرامت هستند بلکه شاگردان آن‌ها هم دارای کراماتی عجیب و قابل‌توجه‌اند.علامه طهرانی می‌گوید: چندین نفر از رفقا و دوستان نجفی ما، از یکی از بزرگان و مدرسین نجف اشرف نقل می‌کردند که می‌گفت: من درباره استاد میرزا علی قاضی طباطبایی و مطالبی که از ایشان شنیده بودم و احوالاتی که به گوشم رسیده بود، در شک
رزش چگونه به زاویه دار شدن فک کمک می کند
با مشورت رفتن از دو متخصص به نام های درکت اسکات میشل شرایبر متخصص کایروپراکتیک و توانبخشی و تغذیه بالینی و کریستینا اوسوریو مربی یوگا بهترین ورزش ها برای فرم دهی به فک و چانه را با شما در میان می گذاریم. این ورزش ها را میتوانید هفته ای ۲ تا ۳ بار انجام دهید.
به گفته دکتر شرایبر، عضلات گردن غالبا توسعه نیافته و مهار می شوند و تقریبا هرگز حرکات ورزشی برای تقویت آن ها انجام نمی شود. ضعیف شدن این عضلات می ت
دانلود رایگان فیلم سینمایی رقص پا
فیلم رقص پا محصول ۱۳۹۵ به کارگردانی مزدک میرعابدینی
کارگردان: مزدک میرعابدینی | ژانر: اجتماعی، خانوادگی | سال تولید: 1395 | سال انتشار: 19 دی ماه 1398
مدت زمان: 89 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: خانواده | کیفیت ویدئو: WEB-DL
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت با هر کیفیت | تهیه کننده: محمد احمدی
خلاصه داستان: محمد علی وندی بازیگر، فیلمساز و معلم تاتر، ناامید از مهاجرت به زادگاهش تهران بازگشته تا به همراه همسرش میترا صدری، نقاش، زندگی تاز

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تاسیسات ساختمانی اوتاکو